redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 52083313 | Release Date | 2026/01/25 | List Price | $85.55 | Model Number | 52083313 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Vendo MacBook Pro de meados de 2010/11, excelente estado, comprei novo sempre bem estimado... Apple MacBook Pro 13" (Mid-2010, Core 2 Duo, 4 GB RA/250 GB HDD)ORIGINAL Funciona na perfeição sem qualquer tipo de problema, devidamente formatado, com a mais recente atualização macOS Big Sur 11.7.10, muito bom estado, sempre protegido com capa em plástico , Rato não incluído e capa em plástico de proteção ... Vendo porque comprei um novo; Qualquer assunto disponha, obrigado
| Brand | AppleBrand menu |
| Model | MacBook Pro 2011 |
| Condition | Very good |
| Processor | Intel Core 2 Duo |
| RAM | 4 GB |
| Storage capacity | 256 GB |
| Operating system | macOS |
| Screen size | 12"-13.9" (30-34cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | Other keyboard layout |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form