redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 10445108 | Release Date | 2025/09/13 | List Price | $126.55 | Model Number | 10445108 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Vendo Computer portatile marca SANTECH. Il Pc funziona perfettamente, utilizzato per programmi di modellazione (rhinoceros,revit e autocad). A causa di scheda grafica abbastanza bassa, cambio computer per poter fare anche rendering fotorealistici. Dotato di SSD di 480 GB + HARD DISK INTEGRATO con 465 GB. In generale tenuto molto bene.
| Brand | santech |
| Condition | Very good |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage capacity | 480 GB |
| Operating system | Windows |
| Screen size | 16"-17.9" (40-44cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops > santech Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form