redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 215648160 | Release Date | 2026/04/12 | List Price | $12.28 | Model Number | 215648160 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Overview ESP32-P4-Module High-performance Development Board, Based On ESP32-P4 And ESP32-C6, Supports Wi-Fi 6 And Bluetooth 5/BLE Package Contains : ESP32-P4-Module-DEV-KIT x1 8Ω 2W speaker x1 SH1.0 4PIN cable ~150mm x2 For more resources you may need, pls contact me via Amazon message, i will send you then via attachment.
| UPC | 795602425879 |
|---|---|
| Brand | XYGStudy |
| Model Name | ESP32-P4-Module-DEV-KIT |
| Manufacturer | XYGStudy |
| Model Number | ESP32-P4-Module-DEV-KIT |
| BuiltIn Media | ESP32-P4-Module-DEV-KIT |
| Mfr Part Number | Zero-DISP-7A |
| Processor Brand | Espressif |
| Processor Count | 2 |
| Processor Speed | 400 MHz |
| Total Usb Ports | 2 |
| Operating System | Linux |
| Compatible Devices | Raspberry Pi HATs |
| RAM Memory Installed | 0.03 GB |
| Warranty Description | 1 Year Warranty |
| RAM Memory Technology | PSRAM |
| Connectivity Technology | Wi-Fi 6, Bluetooth 5/BLE, Ethernet 1000BASE-T |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form