redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 44854445 | Release Date | 2026/01/30 | List Price | $142.59 | Model Number | 44854445 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
macOS Monterey Version 12.4 MacBook Pro (13-inch, 2017, Two Thunderbolt 3 ports) Processeur 2,3 GHz Intel Core i5 double cœur Mémoire 8 Go 2133 MHz LPDDR3 Graphisme Intel Iris Plus Graphics 640 1536 Mo Numéro de série FVFWXBEGHV22
| Brand | AppleBrand menu |
| Condition | Satisfactory |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage capacity | 128 GB |
| Operating system | macOS |
| Screen size | 12"-13.9" (30-34cm) |
| Charger included | Not included |
| Keyboard layout | AZERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form