redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 58877015 | Release Date | 2026/02/14 | List Price | $39.21 | Model Number | 58877015 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Vendo MacBook Pro 13 2011 Equipamento em bom estado geral como se vê nas fotos. Tem o plástico preto da dobradiça estalado como se pode ver mas em nada prejudica a utilização. Um usb não funcional. Specs nas fotos. Segue com sleeve de transporte e carregador original. Pode seguir com Linux ou macOS
| Brand | AppleBrand menu |
| Model | MacBook Pro 2011 |
| Condition | Satisfactory |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage capacity | 256 GB |
| Operating system | macOS |
| Screen size | 12"-13.9" (30-34cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | AZERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form