redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 30702528 | Release Date | 2025/12/16 | List Price | $97.14 | Model Number | 30702528 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
- Core i5 2.5 GHz 512GB SSD - 4GB - QWERTY (mistake when ordering) - Slight screen tilt defect (doesn't interfere with use in any way, not noticeable at all) - Will be reset to factory settings upon purchase. - Very lightly used and therefore in the condition i purchased it. - Technical information included in the photos. - Charger and Case will be provided and mousepad included. Any questions please let me know🤗 Offers will always be taken into consideration☺️ MacBook Pro 13”(2012)
| Brand | AppleBrand menu |
| Model | MacBook Pro 2012 |
| Condition | Very good |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 4 GB |
| Storage capacity | 500 GB |
| Operating system | macOS |
| Screen size | 12"-13.9" (30-34cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form