redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 10415730 | Release Date | 2025/09/13 | List Price | $281.23 | Model Number | 10415730 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Bonjour, Je vends mon MacBook Pro de 2019, 13 pouces, écran retina Prix non négociable : 400 euros Processeur : 2,4 GHz intel core i5 quatre coeurs Stockage : 512 go Gpu : intel iris plus graphics 655 1536 Mo Mémoire vive : 8 go Touchbar Clavier : qwerty J'ai ajouté des autocollants sur les touches. Il est en très bon état car rarement utilisé. Je m'en sépare car plus à l'aise avec un pc sous windows.
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Pro 2019 |
| Condition | Very good |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage capacity | 512 GB |
| Operating system | macOS |
| Screen size | 12"-13.9" (30-34cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops > Apple Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form