redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 10080766 | Release Date | 2025/09/13 | List Price | $197.55 | Model Number | 10080766 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
keveset használt, kitűnő állapotú Model A1466 PartNo. MQD32MG/A 13,3 hüvelyk átmérőjű LED háttérvilágítás fényes kijelző 1440x900 felbontás 1,8 GHz, kétmagos Intel Core i% 3 MB L3 8 GN 1600 MHZ LPDDR3 SFRAM 128 GB SSD Intel HD Graphics 6000 SDXS kártyanyílás, Thunderbolt 2-es port két USB4 töltővel és dobozával
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Pro 2019 |
| Condition | Very good |
| Processor | Intel Core 2 Quad |
| RAM | 128 GB |
| Storage capacity | 128 GB |
| Operating system | macOS |
| Screen size | 12"-13.9" (30-34cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops > Apple Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form