redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 44604516 | Release Date | 2026/01/30 | List Price | $337.69 | Model Number | 44604516 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Witam, mam na sprzedasz Microsoft surface pro 5 w bardzo dobrym stanie ekran nie posiada żadnych rys jest założone szkło ochronne, niestety posada trochę rys z tyłu widocznych na zdjęciach. W zestawie jest tablet, etui, klawiatura podświetlana, ładowarka samochodowa, ładowarka do tabletu, przejściówka VGA, stacja ładująca która posiada porty 2x USB 4x USB-C Ethernet, przejściówka z USB na HDMI. Ram: 16gb Dysk: 512gb Procesor: Intel Core i7-7660U Karta graficzna: Intel Iris Plus Graphic 640 System: Windows 11
| Brand | MicrosoftBrand menu |
| Model | Surface Pro |
| Condition | Very good |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage capacity | 512 GB |
| Operating system | Windows |
| Screen size | 12"-13.9" (30-34cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form