redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 209123771 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $130.80 | Model Number | 209123771 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Key Features about this Microsoft Surface Pro 6 Touchscreen Tablet Business Student(Refurbished)● Processor Type : Intel Core i5-8350U● Processor Speed : 4Cores, 8Threads, 6MB Cache● Standard Memory Description: 8GB RAM● Hard Drive Description : 256GB SSD● Operating System Software: Windows 11 Pro● Maximum Resolution : (2736 X 1824)● Screen Size, imperial : 12.3inch● Ports:1×USB3.0,Mini DisplayPort, Surface Connect, Headphone interfaceIncludes:1 x Microsoft Surface Pro 6 Tablet PC(Renewed)1 x ac adapter
| UPC | 785366570021 |
|---|---|
| Brand | Microsoft |
| Generation | 6th Generation |
| Model Name | Surface Pro 6 |
| Model Year | 2022 |
| Screen Size | 12.3 |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | Microsoft |
| Model Number | Microsoft Surface Pro6 |
| BuiltIn Media | ac adapter |
| Warranty Type | Limited |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Speed | 1.7 |
| Total Usb Ports | 1 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | Intel Core i5-8350U |
| Operating System | Windows 11 Professional |
| Native Resolution | 2736 x 1824 pixels |
| Compatible Devices | Keyboard, Mouse, External Display, Headphones |
| Hardware Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Touchscreen |
| RAM Memory Installed | 8 GB |
| Warranty Description | liimt Warranty |
| Wireless Compability | 802.11ac |
| Processor Description | Intel Core i5-8350U |
| CPU Model Speed Maximum | 3.6 GHz |
| Connectivity Technology | USB |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Video Capture Resolution | 4K UHD 2160p |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 2736x1824 |
| Item Dimensions L x W x Thickness | 12"L x 8"W x 1"Th |
| Other Special Features of the Product | Stereo Speakers, Lightweight |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form