redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 212190399 | Release Date | 2026/04/06 | List Price | $36.00 | Model Number | 212190399 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||



| Brand | HEIGAOLAPC |
|---|---|
| Color | silver |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | Gole2 |
| Model Year | 2024 |
| Resolution | 1280 x 720 |
| Item Weight | 0.64 Kilograms |
| Screen Size | 5.5 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LCD |
| Manufacturer | HEIGAOLA |
| Memory Speed | 2666 MHz |
| Model Number | HEIGAOLA 2 PRO |
| Video Output | HDMI,TYPE-C |
| BuiltIn Media | 1 x Adapter, 1 x MINI PC, 1 x Manuals |
| Item Dimensions | 5.99 x 3.74 x 0.94 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Power Plug Type | Type C |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 4 |
| Processor Speed | 2 GHz |
| Total Usb Ports | 4 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | N5095 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Celeron |
| Processor Socket | Socket P |
| Graphics Card Ram | 4 GB |
| Graphics Ram Type | DDR4 SDRAM |
| Native Resolution | 1280x800 |
| Power Consumption | 15 Watts |
| Security Features | Windows Defender, Windows Hello, Secure Boot, TPM |
| Compatible Devices | Keyboard, Mouse, Monitor, Storage Drive, Headphone, Speaker, Printer, Smartphone, Projector |
| Hardware Interface | Ethernet, HDMI, Headphone, USB 3.0, USB Type C |
| Additional Features | Builted in 5000mAh Battery, Dual 4K display, Intel UHD Graphics, Mini PC with 5.5-inch touchscreen, Touchscreen |
| Hard Disk Interface | ATA-5 |
| Wireless Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Integrated Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Touchscreen |
| Keyboard Description | Bluetooth keyboard |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Warranty Description | 1 year |
| Wireless Compability | Bluetooth |
| Hard Disk Description | eMMC |
| RAM Memory Technology | LPDDR4 |
| Video Output Interface | HDMI |
| CPU Model Speed Maximum | 2.9 GHz |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, Type-C, USB |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 16 GB |
| Specific Uses For Product | Business, Education, Office |
| Display Resolution Maximum | 1280x720 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Cache Memory Installed Size | 16 GB |
| Number of Component Outputs | 1 |
| Wireless Network Technology | Wi-Fi |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form