redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 213359763 | Release Date | 2026/04/12 | List Price | $36.00 | Model Number | 213359763 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Motorcycle III, a demanding model weighing 290 grams, is crafted from 430 steel with metal sheets measuring 11 x 21cm x 41/2Pcs. When assembled, it stands at L17 x W6.8 x H9.8cm, packaged in a box of L25.5 x W3.8 x H12.6cm. Rated for challenge, it comes with a matching display box, HZ-16.
| Size | L25.5 x W3.8 x H12.6cm |
|---|---|
| Scale | 1:18 Scale |
| Theme | Motorcycle |
| Brand Name | Piececool |
| Item Weight | 290 Grams |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | L17 x W6.8 x H9.8cm |
| Material Type | 430 steel |
| Operation Mode | Push |
| Toy Vehicle Form | Motorcycle |
| Included Components | Display Box (HZ-16), Metal Sheets (11 x 21cm x 41/2Pcs) |
| Age Range Description | Kid |
| Educational Objective | Develop fine motor skills, patience, and attention to detail through assembly and precision; learn about materials and their properties |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form