redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 10104286 | Release Date | 2025/09/13 | List Price | $120.93 | Model Number | 10104286 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
- ordinateur portable ASUS vivobook 14 E410MA EK2409WS 14" INTEL CELERON 4 GO RAM 128 GO EMMC NOIR -batterie neuve - en très bon état - n’hésitez pas pour plus de questions :)
| Brand | Asus |
| Model | Vivobook 14 |
| Condition | Very good |
| Processor | Intel Celeron |
| RAM | 4 GB |
| Storage capacity | 128 GB |
| Operating system | Windows |
| Screen size | 14"-15.9" (35-39cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | AZERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops > Asus Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form