redux-framework domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131acf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131customized-task-offer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131workreap-hourly-addon domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/runcloud/webapps/uplancer/wp-includes/functions.php on line 6131| Management number | 10523668 | Release Date | 2025/09/13 | List Price | $35.15 | Model Number | 10523668 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Ordinateur qui marche très bien quelque rayures comme vous pouvez le voir sur l image ne bug pas
| Brand | DELL |
| Condition | Good |
| Processor | Intel Celeron |
| RAM | 4 GB |
| Storage capacity | 32 GB |
| Operating system | Chrome OS |
| Screen size | 10"-11.9" (25-29cm) |
| Charger included | Not included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops > DELL Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form